HNL

VARAŽDIN – RIJEKA 3:1! Bijeli teško prizemljeni u Varaždinu. Modri večeras mogu osigurati titulu

Foto Davor Kovačević

RIJEKA Nogometaši Rijeke ušli su u utakmicu s Varaždinom s devet promjena u odnosu na prethodne utakmice. I na kraju su Riječani poraženi 1:3 te Dinamo danas ima priliku osigurati naslov prvaka, ukoliko pobijedi Osijek.

Foto galerija: Utakmica Varaždin - Rijeka Foto: Davor Kovačević

90+6. minuta KRAJ!

88. minuta Odmah nakon što je Rijeka ostala s igračem više, uspjela je i zabiti. Ipak, VAR je javio kako je golu Ivanovića prethodilo zaleđe.

87. minuta Riječani će kraj utakmice dočekati s igračem više. Vukčević je zaradio drugi žuti nakon prekršaja nad Jankovićem.

65. minuta Dvostruka zamjena kod Rijeke, umjesto Marića i Selahija na travnjaku su Ivanović i Banda.

59. minuta GOL! Drožđek je golčinom vjerojatno riješio pitanje pobjednika u Varaždinu, a Dinamo bi danas mogao slaviti titulu.

46. minuta Počeo je drugi dio. Umjesto Bogojevića i Petroviča na travnjaku su Pjaca i Fruk.

45+3. minuta Kraj prvog dijela.

45. minuta GOOOOOL! Janković je vratio Rijeku u igru. Marić je ubacio s lijeve strane, Ba odbio loptu, a prvi je na njoj bio Janković koji je odmah pucao i pogodio.

30. minuta GOL! Velika greška riječke obrane, ali i Labrovića koji zadnjih nekoliko utakmica nije na svojoj razini. Čabraja je lošu loptu uputio prema Labroviću, koji je pak nije mogao smiriti pa ju je na kraju poslao ravno Šegi u noge. On je pogodio praznu mrežu…

20. minuta Bilo je sada gužve nakon kornera Rijeke. Domaći su se spasili, bilo je tu nekoliko udaraca iz peterca.

19. minuta Imala je sada odličnu priliku i Rijeka. Marić je na kraju pucao s lijeve strane, bio je to dobar udarac, ali je Zelenika obranio.

17. minuta GOL! Varaždin vodi. Drožđek je uhvatio dugu loptu i pucao iskosa u suprotni gornji kut.

12. minuta Riječani sve više pritišću. Obregon je sada kreirao odličnu šansu, ali domaći su ipak uspjeli očistiti situaciju prije nego što je Marić mogao uputiti udarac.

1.minuta Krenula je utakmica!

VARAŽDIN – RIJEKA 3:1

Stadion Varteks. Sudac: Duje Strukan (Split). Strijelci: 1:0 Drožđek (17′), 2:0 Šego (30′), 2:1 Janković (45′), 3:1 Drožđek (59′).

VARAŽDIN (3-4-3): Zelenika, Nekić, Ba, Škaričić, Vukčević, Lusavec, Postonjski, Boršić, Mitrovski, Šego, Drožđek.

RIJEKA (4-1-4-1): Labrović, Veiga, Dilaver, Galešić, Čabraja, Selahi, Bogojević, Petrovič, Janković, Marić, Obregon.