Ligue 1

Tudorov Marseille uzeo tek bod na domaćem terenu i ostao na šest bodova zaostatka od PSG-a

Nogometaši Marseillea/Foto REUTERS

MARSEILLE Nogometaši Marseillea ostali su bez pobjede na svom Velodromeu u utakmici 29. kola francuskog prvenstva u kojoj su ugostili Montpellier, a dvoboj je završio 1-1.

Gosti su poveli u 12. minuti, a strijelac je bio Arnaud Nordin. Momčad pod vodstvom hrvatskog stručnjaka Igora Tudora do izjednačenja je došla u 44. minuti, kad je Matteo Guendouzi realizirao kazneni udarac.

Marseille je na drugom mjestu ljestvice sa 60 bodova, šest manje od vodećeg Paris Saint-Germaina. Montpellier se sa 37 bodova nalazi na 11. mjestu.