ATP BARCELONA

Tsitsipas prvi finalist ATP-a u Barceloni, nakon Monte Carla fenomenalni Grk napada novi naslov

Stefanos Tsitsipas/Foto REUTERS

Tsitsipas, koji je prošli tjedan osvojio Masters turnir u Monte Carlu, u finalu će igrati protiv pobjednika drugog polufinala u kojem se sastaju španjolski tenisači Rafael Nadal i Pablo Careno Busta.

BARCELONA Peti tenisač svijeta Grk Stefanos Tsitsipas plasirao se u nedjelju u finale ATP turnira u Barceloni nakon što je u polufinalu sa 6:3, 6:3 svladao Talijana Jannika Sinnera.

Tsitsipas je do pobjede nad 19. igračem svijeta stigao nakon sat i 23 minuta igre. Grčki tenisač je prvi set dobio breakom kod rezultata 4:3, dok je drugi set dobio nakon što je suparniku dva puta uzeo servis.