PREMIERSHIP

“Topnici” s čak tri pogotka iznenadili Leicester na njihovom terenu

Nicolas Pepe/Foto: REUTERS

LEICESTER U utakmici 26. kola engleskog nogometnog prvenstva Arsenal je došao do pobjede u Leicesteru, gdje je s 3:1 (2:1) nadigrao Leicester City.

Domaća momčad je povela pogotkom Tielemansa već u 6. minuti, ali je golovima Davida Luiza u 39. minuti te Lacazettea iz kaznenog udarca u drugoj minuti sučevog dodatka Arsenal već do poluvremena došao u prednost. Pobjedu ‘topnika’ potvrdio je Nicolas Pepe golom u 52. minuti.

U nedjeljnom dvoboju Crystal Palacea i Fulhama nije bilo pogodaka.

Arsenal je s 37 bodova došao do 10. mjesta, dok je Leicester ostao na trećoj poziciji s 49 bodova, koliko ih ima i drugoplasirani Manchester United, ali s utakmicom manje. Vodeći Manchester City ima 62 boda.

Fulham je s 23 boda ostao u zoni ispadanja na 18. mjestu, a Crystal Palace je na 13. poziciji s 33 boda.