Liga za ostanak

Susret Zameta i Dubrovnika praktički repriza jučerašnjega uz još veću razliku u korist riječke ekipe

Valentina Prokić

Tony Zarev/Foto V. KARUZA

Nakon što su u prvoj slavili Zamećani s 43:33, u drugoj su utakmici napravili još veću razliku - 43:23.

RIJEKA Utakmica 5. kola Lige za ostanak Paket 24 Premijer lige rukometaša: Zamet – Dubrovnik RKHM 43:23 (24:7). Dvorana mladosti. Bez gledatelja. Suci: Čačić i Josić (Zagreb).

ZAMET: Zena, Zarev 7, Ljevar 7, Grgurević 1, Lencović 7, Sorić, Tomljanović 8 (1), Smokrović 3, Starčević 4, Njegovan 2, Car, Mrakovčić 1, Perkov 1.

DUBROVNIK RKHM: Raguž, Tomić 3, Jurković 3, Topuzović, Bevanda 3 (1), Jakić 7, Mekić 1, Morović, Alamat, Kosović 1, Kristović, Burum, Njirić, Bazdan 5.

Sedmerci: Zamet 1 (2), Dubrovnik RKHM 1 (1). Isključenja: Zamet 7, Dubrovnik RKHM 12 minuta.

Druga utakmica istih suparnika u dva dana rukometaša Zameta i Dubrovnika praktički je bila reprize prve što se tiče rezultata. Nakon što su u prvoj slavili Zamećani s 43:33, u drugoj su utakmici napravili još veću razliku – 43:23. Gosti do poluvremena nisu uspjeli doći ni do deset pogodaka, a Zamet je na svom kontu već imao 24. U idućem kolu, 2. lipnja, Zamećani gostuju u Vinkovcima kod Spačve.