Serie A

Srpski dvojac donio Juventusu pobjedu protiv Salernitane, Bradarić igrao do 60. minute

Dušan Vlahović/Foto REUTERS

Juventus je bio bolji suparnik u prvom poluvremenu i to pretvorio u dva gola. Prvu je postigao Vlahović u 26. minuti iz jedanaesterca, a drugu Kostić u 45. minuti

SALERNO Nogometaši Juventusa pobijedili su u gostima Salernitanu s 3-0 u utakmici 21. kola talijanske Serije A.

Strijelci za pobjednički tim bili su Srbi – Dušan Vlahović iz jedanaesterca u 26. i 47. minuti i Filip Kostić u 45. minuti na asistenciju Vlahovića. Momčad iz Torina trenutno je deseta na tablici sa 26 bodova, dok je Salernitana na 16. poziciji sa pet bodova manje.

Za Salernitanu je Domagoj Bradarić igrao do 60. minute.

Juventus je bio bolji suparnik u prvom poluvremenu i to pretvorio u dva gola. Prvu je postigao Vlahović u 26. minuti iz jedanaesterca, a drugu Kostić u 45. minuti. Vlahović je pucao prema golu, nije dobro zahvatio loptu, ali je ona stigla do Kostića koji je bio na pravom mjestu i poslao je iza leđa Guillerma Ochoe. Pitanje pobjednika bilo je riješeno nakon samo dvije minute igre u nastavku, kada je Vlahović iskoristio pogrešku obrane Salernitane i još jednom matirao vratara domaćih.