Watford

Slaven Bilić startao uvjerljivom pobjedom na klupi drugoligaša, klubu je to prva pobjeda u zadnja četiri kola

Slaven Bilić/Foto REUTERS

LONDON Hrvatski nogometni stručnjak Slaven Bilić startao je uvjerljivom pobjedom na klupi engleskog drugoligaša Watforda.

U susretu 12. kola Championshipa Watford je na gostovanju pobijedio Stoke sa 4-0 ostvarivši prvu pobjedu u zadnja četiri kola.

Bivši izbornik hrvatske reprezentacije preuzeo je Watford prošlog tjedna i nije imao previše vremena kako bi upoznao momčad, međutim nije mogao poželjeti bolji start.

Gosti su poveli u 12. minuti golom Ismaila Sarra, na 2-0 je povisio Ken Sema u 64. minuti, Keinan Davis je u 78. postigao i treći gol za Watford, a golijadu je zaključio Issouf Bayo u 84. minuti.

Watford je ovom pobjedom skočio sa 13. na sedmo mjesto sa 17 bodova. Stoke je ostao na 17. poziciji sa 12 bodova.