Alpe Adria kup

Škrljevčanima u porazu u Slovačkoj isključen trener, dok je Ramme upisao triple-double učinak

Katarina Blažević

Griffin Ramme/Foto V. KARUZA

Šteta što rezultat nije ispratio sjajnu igru Rammea, koji je upisao "triple-double" učinak (22 poena, 12 skokova i 10 asista)

KOMARNO Zaostali susret 1. kola grupe C Alpe Adria kupa: Komarno – DepoLink Škrljevo 88:79 (24:23, 23:19, 24:15, 17:22). Sportska dvorana Komarno. Gledatelja: 100. Suci: Nejezchleb, Petrak i Ulrych.

KOMARNO: Gatling 29 (7-8), Gašić 11 (3-6), Vićentić 7, Marković 4 (2-2), Foltin 3, Stuckey 20, Volarik 10 (1-2), Skvasik, Dolnik 4.

DEPOLINK ŠKRLJEVO: Bešić, Obukwelu 10 (4-6), Rajčić 10 (1-3), Antunović 9, Ramme 22 (2-3), Jelić 16 (3-3), Kujundžić (0-2), Smojver, Butorac, Ćošić, Barišić 12 (5-6).

Isključenjem trenera Damira Rajkovića na samom početku drugog poluvremena domaćin iz Komarna je iskoristio dekoncentraciju Škrljevčana i postepeno povećavao vodstvo i do najvećih “plus 19” (83:64) pet minuta prije kraja. Domaćin se potom opustio, dok su Zeleni ubacili u brzinu više i stigli na samo četiri poena zaostatka (83:79), ali na 15:0 serija je stala…

Imali su Zeleni bolji postotak šuta iz igre, ali je Komarno ispucalo 16 lopti više. Šteta što rezultat nije ispratio sjajnu igru Rammea, koji je upisao “triple-double” učinak (22 poena, 12 skokova i 10 asista).