LIGA PRVAKA

Senzacija već u prvom kolu! Young Boysi u posljednjoj minuti ukrali pobjedu Manchester Unitedu

Jordan Siebatcheu/Foto: REUTERS

Švicarski prvak Young Boys slavio je 2-1 iako su gosti vodili 1-0 golom Cristiana Ronalda u 13. minuti.

ZAGREB Manchester United se poskliznuo već u prvom kolu Lige prvaka na gostovanju u Bernu, gdje je švicarski prvak Young Boys slavio 2-1 iako su gosti vodili 1-0 golom Cristiana Ronalda u 13. minuti.

Problemi za goste su se počeli nakupljati od 35. minute kada je pocrvenio Wan Bissaka. Pogotovo u drugom poluvremenu švicarska momčad je vladala terenom. Diktirala je tempo, pritiskala suparnika i stvarala šanse, a na kraju i preokrenula rezultat.

Strijelci su bili Ngamaleu u 66. i američki nogometaš Siebatcheu u 95. minuti nakon pogreške Lingarda.