Prva liga rukometašica

Rukometašice Murvice uvjerljivo poražene od Dugog Sela, priča je bila gotova već u prvom dijelu

Foto S. DRECHSLER

DUGO SELO Utakmica Prve lige rukometašica: Dugo Selo – Murvica 38:20 (20:10). Dvorana u Dugom Selu.
DUGO SELO: Budić, Čalušić, Vuković 3, Čamber 4, Golub, Jakešević 4, Vurnek, Sedlar 1, Žerdin 1, Bebek 13 (3), Novosel, Blažek 3, Galić 5, Svetec, Grgošević, Rokavec 4.
MURVICA: Strukar, Ljubanović 1, Nekić 2, Jelenović, Grozdek 2, Filipović 1, Maja Pešut 1, Mandekić, Debelić 11 (6), Lončarić 1,Matea Pešut, Car 1, Rajković.

Isključenja: Dugo Selo 55 2, Murvica 2 minute. Sedmerci: Dugo Selo 55 4 (3), Murvica 6 (6).

Dugo Selo ‘55 nije dalo 55 pogodaka, ali se nadavalo golova. Domaće su nadmašile Crikveničanke s visokih 38:20. Priča je bila određena već u prvom poluvremenu kada je bilo 20:10, domaće su samo nastavile u istom ritmu, čak i jačem.