Druga liga zapad

Rukometašice Murvice imale minimalnu prednost, ali Samobor ipak sustigao Crikveničanke

Rea Jelenović/Foto M. GRACIN

Murvici nije uspio preokret, Samobor je osvojio bodove.

SAMOBOR Utakmica 19. kola Druge lige rukometašica – zapad: Samobor – Murvica 27:23 (12:11). Dvorana u Samoboru. Gledatelja 100. Suci: Dujmić (Karlovac), Potočki (Zagreb).

SAMOBOR: Belanić 2, Rođak, Brakus 12 (7), Švigač 4, Sambolec, N. Kovač, Budan, Kozlovec 1, Katanec 4, Kanceljak 4, Karasman, Matijašić, Rugole,E. Kovač, Brdarić, Husnjak.

MURVICA: Ljubanović, Butković 5, Maja Pešut 1, Deželin, Jelenović 10 (4), Kutija, Skorić 5, Mandekić, Tomić, Debelić 1, Marta Pešut, Lončarić, Matea Pešut, Runtas 1.

Isključenja: Samobor 4, Murvica 6 minuta. Sedmerci: Samobor 8 (7), Murvica 5 (4).

Ivona Skorić je ubrzo po početku nastavka jednim od svojih pet pogodaka donijela prednost Murvici u Samoboru golom za 14:13. Međutim, u preostalim minutama domaći rukometni »Samoborček« je sustigao Crikveničanke, zaustavljen je napad gošći i sredinom nastavka je već 19:15 za domaće. Murvici nije uspio preokret, Samobor je osvojio bodove.