Druga liga rukometašica

Rukometašice Zameta svladale drugu ekipu Lokomotive, Opatijke poražene u Senju

Maja Visković (Zamet)/D. ŠKOMRLJ

Igračice trenera Drage Žiljaka ostaju pri vrhu nadajući se da će zaskočiti i lidera Rudara iz Labina u nastavku prvenstva

ZAMET – LOKOMOTIVA II 28:23

RIJEKA Utakmica 14. kola Druge lige rukometašica – zapad: Zamet – Lokomotiva II 28:23 (14:10). Centar Zamet.

ZAMET: Troskot 1, Bahtiri 1, Blažić 1, Mršić 1, K. Mikolić 6, Tabar 3, Pleša, I. Mikolić 5 (4), Hren, Nikolić 1, Pleše, Toskić, Stanić 5, Visković 4, Krivičić, Hodžić.

LOKOMOTIVA II: Brkljačić, Mikuličić, Posavec 1, Fureš 2, Grgurić, Curić 2, Sladić, Miloš, Zrilić, Škalić 6, Žagar 4, Bilandžić 2, Sedloska 6 (1), Krznar.

Isključenja: Zamet 8, Lokomotiva 12 minuta. Sedmerci: Zamet 4 (4), Lokomotiva 1 (1).

Rukometašice Zameta su zapaženo krenule u drugi dio sezone. Razigrane sestre Katja i Iva Mikolić te suigračice na Zametu su nadigrale drugu ekipu Lokomotive i na koncu su uvjerljivo slavile. Igračice trenera Drage Žiljaka ostaju pri vrhu nadajući se da će zaskočiti i lidera Rudara iz Labina u nastavku prvenstva.

SENIA – LIBURNIJA OPATIJA 25:22

SENJ Utakmica 14. kola Druge lige rukometašica – zapad: Senia – Liburnia Opatija 25:22 (14:11). Dvorana Robert Barbić Beli.

SENIA: Filipčić 2, Dorić 2, Samardžić 2, Komadina 1, Barbić, Šolić 1, Biondić 3, Zugan 6, Margeta 3, Cvjetičanin 5 (3), Katalinić, Jurčić, Slavković, Hodak, Kren.

LIBURNIJA OPATIJA: Vlaše, Gerovac 1, Mihočka 2, Fućak, Hunčak 3 (1), Kovačević, Stakorić 2, Perić, Tipura, Zdrinščak 8 (3), Budimir 4 (1), Ožanić 1, Vlahović 1.

Isključenja: Senia 6, Liburnija-Opatija 8 minuta. Sedmerci: Senia 4 (3), Liburnija-Opatija 7 (5).

Igračice domaće Senie osvojile su vrijedne bodove u derbiju susjeda, u Senju su nadigrale gošće iz Opatije. Početak susreta protekao je u izjednačenom nadmetanju u kojem su Senkinje imale laganu prednost, ali su im gošće bile stalno za vratom. Do 22. minute bilo je neriješeno, a u 25. minuti Komadina je prvi put domaćim djevojkama donijela tri pogotka prednosti (13:10) i odtad do kraja je utakmica protekla u znaku Senije, koja je ostvarila treću prvenstvenu pobjedu.

Poredak: Rudar 26, Trešnjevka 25, Zamet, Lokomotiva II 22, Samobor 16, Liburnia Opatija 15, Ivanić 12, Karlovac 10, Udarnik, Senia 6, Zaprešić, Arena 2. (I. D.)