Druga HRL rukometašica - zapad

Rukometašice Zameta ostvarile uvjerljivu pobjedu u Puli, Opatijke poražene u Labinu

Ema Mihalić (Liburnija Opatija) i Nikolina Pleša (Zamet)/Foto Arhiva NL

Senjanke poražene na domaćem parketu od Karlovca

ARENA  – ZAMET 16:31

PULA Utakmica 21. kola Prve HRL rukometašica – zapad: Arena – Zamet 16:31 (6:16). Dom sportova Mate Parlov. Bez gledatelja. Suci: Dorijan Pešutić (Matulji), Marko Prpić (Kostrena).

ARENA: Šabić 1, Ružić 1, Buršić, Petrović 1, Srdić, Šekuljica, Leverić, Hodžić, Jukan 7, Lisica, Erceg 6 (1)

ZAMET: Mraković, Troskot 3, Perčić-Bahtiri 5, Blažić, Mršić, Krizmanić 2, Mikolić 1, Tabar, Pleša 6 (2), Hren, Budić 1, Pleše 2, Stanić 7, Visković 4, Svast, Krivičić.

Sedmerci: Arena 2 (1), Zamet 7 (2). Isključenja: Arena 4, Zamet 2 minute.

Rukometašice Zameta odigrale su u Puli utakmicu bez imalo rezultatske neizvjesnosti i posve deklasirale domaćina Arenu. U 2. minuti rezultat je bio 1:1 i sve ostalo je bilo u znaku gošći koje su na poluvrijeme otišle s plus 10.

RUDAR – LIBURNIJA OPATIJA 30:22

LABIN Utakmica 21. kola: Rudar – Liburnija-Opatija 30:22 (14:13). SC Franko Mileta. Bez gledatelja. Suci: Vladimir Grubor i Maid Katanić (Poreč).

RUDAR: Kamenar, Peršić 3, Franković 1, Raspudić 6, Zahtila 9 (4), Bradanović, Belušić 3, Zupičić, Vukić 1, Mileta 4, Hren, Skorić 3, Basanić.

LIBURNIJA-OPATIJA: Markov, Vlaše, Mihočka 4, Hunčak 1, Baričević 1, Hontić 2, Kovačević 1, Stakorić 6 (4), Perić, Mihalić 3, Budimir, Ožanić 4, Vlahović, Sabalić, Stroligo, Brusić.

Sedmerci: Rudar 4 (4), Liburnija-Opatija 5 (4). Isključenja: Rudar 8, Liburnija-Opatija 4 minute.

Rudar je vodio do završnice prvog poluvremena, kada su Opatijke uspjele izjednačiti na 13:13. Ipak, domaćin je na odmor otišao s plus jedan. U nastavku brzom serijom od 4:0, Rudar je stigao do 18:13. Liburnija-Opatija je još četiri puta uspjela je izjednačiti, posljednji put u 48. minuti kada je bilo 22:22. No, do kraja više nisu uspjele zabiti niti jedan pogodak.

SENIA – KARLOVAC 22:32

SENJ Utakmica 21. kola: Senia – Karlovac 22:32 (12:19). ŠSD Robert Barbić Beli. Bez gledatelja. Suci: Sanja Hanić i Jelena Vujić (Zagreb).

SENIA: Filipčić 2, Dorić 3, Samardžić 2, Komadina 1, Jurčić 1, Šolić 1 (1), Biondić 3, Dabac, Margeta, Cvjetičanin 1, Vrkljan 6 (2), Jurčić 2, Janušić, Hodak, Kren.

KARLOVAC: Stepić 7, Peretić 5, Španić, Vuković 6 (2), Kučinić 1, Devčić, Benić 1, Krznarić 3, Ištvanić, Lapić, Krizmanić 1, Skočibušić, Medved 7, Keča, Rajčić 1.

Sedmerci: Senia 7 (3), Karlovac 3 (2). Isključenja: Senia 4, Karlovac 10 minuta.