Druga liga rukometašica

Rukometašice Omišlja poražene od Lokomotive II, već do poluvremena je sve bilo jasno

Utakmica je uslijed zamjene domaćinstva odigrana u Zagrebu

OMIŠALJ  – LOKOMOTIVA II 20:29

ZAGREB Utakmica 2. kola Druge lige rukometašica – zapad: Omišalj- Lokomotiva II (7:16).

OMIŠALJ: Prendivoj, Kovačević 1, Cakaj 5, Karabajić 1, Lanza, Nikolić, Ilić, Lukić, Dorčić, V. Vukelić 1, Selar 10 (7), Ilić 2, N. Vukelić.

LOKOMOTIVA II: Kraljević, Zrilić 3, Franjić, Bouček 1, Hrlić 1, Renić 8, Fratnik 6 (3), Čičak 1, Novosel, Marić 6, Fureš 1, Babara 1, Sedloska 1.

Isključenja: Omišalj 8, Lokomotiva II 10 minuta. Sedmerci: Omišalj 8 (7), Lokomotiva II 4 (3).

Druga ekipa Lokosica je opravdala ulogu favoritkinja s Omišljem već do poluvremena, kada je kišom golova od novakinja na drugoligaškom zapadu odmaknula na čak 16:7. Preostalih trideset minuta nadmetanja za Lokosice bilo je obavljanje formalnosti.  Inače, utakmica je uslijed zamjene domaćinstva odigrana u Zagrebu.

Ostali rezultatiŠ. R. Karlovac – Samobor 26:32, Trešnjevka – Sloga odgođeno, sutra (20): Ivanić – Murvica.

Poredak: Rudar, Udarnik i Lokomotiva Zagreb 4, Ivanić, Š. R. Karlovac, Samobor i Senia 2, Murvica, Sloga, Liburnija Opatija i Omišalj 0, Trešnjevka -1 bod.