Druga liga rukometašica - Zapad

Rukometašicama Zameta pripao susjedski derbi s Opatijom, Senjkinjama bodovi iz Pule

Valentina Prokić

Katja Mikolić (Zamet)/M. GRACIN

Opatijke su držale rezultatski priključak do odmora, a onda su Zamećanke ubacile u višu brzinu

ZAMET  – LIBURNIJA OPATIJA 36:25

RIJEKA Utakmica 20. kola Druge lige rukometašica – Zapad: Zamet – Liburnija Opatija 36:25 (14:14). Centar Zamet. Bez gledatelja. Suci: Dominić (Varaždin) i Jazbec (Cestica).

ZAMET: Mrakovčić, Skokandić, Mršić 1, Krizmanić 2, K. Mikolić 5, Tabar 5, Pleša 3, I. Mikolić 4, Pleše 5, Toskić, Stanić 3, Milošević 1, Visković 4, Svast, Krivičić 3.

LIBURNIJA OPATIJA: Vlaše, Mihočka 2, Hunčak 1, Baričević, Hontić 2, Kovačević 2, Stakorić 8, Perić, Mihalić 6, Tipura 1, Markov, Ožanić 2, Vlahović 1, Sabalić, Kusturin Barković.

Sedmerci: Zamet 4 (3), Liburnija Opatija 5 (5). Isključenja: Zamet 2, Liburnija Opatija 2 minute.

Rukometašice Zameta pobijedile su Liburnija Opatiju u susjedskom derbiju te joj uzvratile za poraz u prvome dijelu sezone. Prvo poluvrijeme  završilo je izjednačeno (14:14), a zatim su Zamećanke u nastavku ubacile u višu brzinu i osigurale pobjedu.

ARENA  – SENIA 22:25

PULA Utakmica 20. kola Druge lige rukometašica – Zapad: Arena – Senia 22:25 (13:11). Dom sportova Mate Parlov. Bez gledatelja. Suci: Krmek (Rijeka), Prpić (Kostrena).

ARENA: Šabić 3, Ružić, Buršić 2, Radolović 1, Petrović 1, Tomić, Srdić, Šekuljica, Leverić, Hodžić, Jukan 9, Lisica, Srebrić, Erceg 6.

SENIA: Filipčić 2, Dorić 2, Samardžić, Komadina, Barbić, Šolić 3, Biondić, Dabac, Margeta 5, Cvjetičanin 1, Vrkljan 9, Katalinić, Jurčić 3, Slavković, Hodak, Kren.

Sedmerci: Arena 4 (3), Senia 6 (4). Isključenja: Arena 14, Senia 4 minute.

Rukometašice Senije pobijedile su Arenu zahvaljujući raspoloženoj Kiki Vrkljan koja je zabila čak devet pogodaka. Senjkinje su u nastavku smanjile zaostatak, u 46. minuti izjednačile golom Vrkljan (17:17) i preuzele konce igre u svoje ruke.