Rukometni Kup

Rukometaši Zameta svladali Rudar u Labinu u susretu 2. kola Kupa regije, Labinjani zaprijetili u finišu

Renato Sulić/Foto Arhiva NL

Gosti su početkom nastavka odmakli na 23:16, ali Labinjani su smanjili u finišu na samo 26:24 te na 27:26

LABIN Utakmica 2. kola Kupa rukometaša – regija zapad: Rudar Labin – Zamet 27:32 (14:19). Dvorana Franko Mileta u Labinu.

RUDAR LABIN: Murselović, Derossi 3 (1), Bijelić, Jurman 7, Lazar, Vozila, Matošević, Dželili, Ratkajec 4, Mandić, Jelušić 2, Šting, Kostić 3, Lukšić 2, Bučaj, Franković 6.

ZAMET: Zena, Zarev 3, Mozetič 4, Ljevar 1, Grgurević 1, Šehić 4, Sorić, Tomljanović 7 (4), Starčević, Car 3, Mrakovčić, Devčić 2, Sulić 7, Perkov.

Isključenja: Rudar Labin 4, Zamet 4 minute. Sedmerci: Rudar Labin 2 (1), Zamet 5 (4).

Riječki premijerligaš je nadigrao domaćeg prvoligaša. Zamećani su od prvih minuta efikasnom igrom preuzeli kontrolu rezultata, domaća obrana nije znala ni mogla zaustaviti napade gostiju. Poveli su Zamećani brzo s dva, tri gola razlike, Šehić je u 20. minuti povisio na 12:8.

Gosti su samo nastavili kanonadu, Sulić ih je odveo na odmor uz vodstvo 19:14. Gosti su početkom nastavka odmakli na 23:16, ali Labinjani su smanjili u finišu na samo 26:24 te na 27:26. U završnici su se Zamećani trgnuli i na koncu uvjerljivo pobijedili.