Premijer liga rukometaša

Rukometaši Zameta porazom od Gorice otvorili novu sezonu, Renato Sulić zabio dva gola

Renato Sulić u obrani Zameta/D. ŠKOMRLJ

Kao da je u nastavku iz svlačionice izašla neka druga momčad Zameta, bez daha i duha...

RIJEKA Utakmica 1. kola Paket 24 Premijer lige rukometaša: Zamet – Gorica 23:27 (12:10). Centar Zamet. Gledatelja 300. Suci: Emanović, Mikić (Štivica).

ZAMET: Zena, J. Mozetić, M. Mozetić 3, L. Ljevar 1, Grgurević 2, F. Ljevar 4, Njegovan 3, Šehić, Sorić, Tomljanović, Devčić, Sulić 2, Koler 2, Starčević 6 (2), Perkov.

GORICA: Ceković 2 (2), Goričanec 1, Negran 1, Šalić, Čakarić 4, Vrbić, Purić, Sladoljev, Kraljević, Bura 9, Barišić, Svržnjak 2, Tomašić, Novak 2, Gal 4, Ljubić 2,

Isključenja: Zamet 2, Gorica 6 minuta. Sedmerci: Zamet 5 (2), Gorica 2 (2).

Foto galerija: Rukometaši Zameta poraženi od Gorice na startu nove sezone Foto: Damir Škomrlj

Rukometaši Zameta su ostali praznih ruku na startu prvenstva u svojoj dvorani, u kojoj su pokazali sasvim dva oprečna lica. U većem dijelu prvog poluvremena su vrlo čvrstom obranom i s raspoloženim Marinom Sorićem (do konca je imao 11 obrana) bili gospodari igre i rezultata, dajući nade da će uzeti bodove protiv kvalitetnog suparnika Gorice. To je, međutim, bila »svirka kratkog daha« od nekih dvadesetak minuta. Kao da je u nastavku iz svlačionice izašla neka druga momčad, bez daha i duha…