Premijer liga rukometaša

Rukometaši Zameta poraženi u zaostaloj utakmici u Bjelovaru, Riječani pali u nastavku

Vanja Šehić (Zamet)/Foto Arhiva NL

Riječkim gostima su na početku utakmice pošla za rukom dva minimalna vodstva nakon čega je Bjelovar preuzeo komandnu palicu, uz par izjednačenja stekao je prednost te je potom sve vrijeme kontrolirao rezultat

Bjelovar – Zamet 25:22

BJELOVAR  Utakmica Paket 24 Premijer lige rukometaša Bjelovar – Zamet 25:22 (13:10). Dvorana u Bjelovaru.

BJELOVAR: Prvonožac, Šaravanja, Kočonda 1, Ćurić 12 Repušić 1, Hećimović, Špiler 4, Dozan, Lulić 6, Grgić, Jurjević 6 (1), L. Jurišić, Milićević 2, F. Jurišić 3, Vuleta, Karamian.

ZAMET: Zena, Zarev 1, Mozetič 1, L. Ljevar, 5, Grgurević 4, F. Ljevar, Šehić 1, Sorić, Tomljanović 4 (1), Starčević, Car 2, Mrakovčić 2, Devčić 2, Andreškić.

Isključenja: Bjelovar 12, Zamet 4 minute. Sedmerci: Bjelovar 4 (2), Zamet 5 (2).

Rukometaši Zameta su se vratili praznih ruku iz Bjelovara gdje su u početku nove polusezone odrađivali zaostalu utakmicu. U drugom poluvremenu domaćini su se definitivno nametnuli i na koncu su ostvarili sigurnu pobjedu. Riječkim gostima su na početku utakmice pošla za rukom dva minimalna vodstva nakon čega je Bjelovar preuzeo komandnu palicu, uz par izjednačenja stekao je prednost te je potom sve vrijeme kontrolirao rezultat.