Prva liga rukometaša

Rukometaši Mornar Crikvenice doživjeli težak poraz od Trogira, Kozala i Buzet nisu igrali

M. CRIKVENICA  – TROGIR 28:37

CRIKVENICA Utakmica 10. kola Prve lige rukometaša – jug: Mornar Crikvenica – Trogir 28:37 (14:19).

MORNAR CRIKVENICA: Lušić, Prpić, Dragičević 3, Derossi 3, Pikec 6 (2), Smojver 5, Viskić, Pičuljan 2, Mijić 1, Potočnjak 4, Stupar 2 (2), Dokoza 2.

TROGIR: Baković 1, Barić 2, Špika 1, Babić 9 (2), Viljac 2, Piteša 6, Milat 1, Brkan, Hrnjić 1 (1), Perkušić 3, Plazibat 2, Šolić 4, Trivković 5.

Isključenja: Mornar Crikvenica 6, Trogir 4 minute. Mornar Crikvenica 5 (4), Trogir 4 (3).

U utakmici u kojoj se obrane praktički nisu igrale, već su zone samo formalnosti radi bile u formacijama bez izvršavanja osnovnih zadaća, Trogirani su u Crikvenici opravdali očekivanja. Već od prvih minuta su kontrolirali rezultat i bez većih problema povećavali vodstvo, koje je na poluvremenu iznosilo 19:14. Domaćini su i u nastavku bili jednako nemoćni u pokušajima zaustavljanja dalmatinskih naleta, snažnih poput refula juga. Približavanjem finiša razlika je samo rasla sve do uvjerljivih 37:28 za Trogirane.

Odgođena su dva susreta 10. kola u kojem su se trebali sastati Kozala i Buzet te Ribola Kaštela i Senj. Novi termini odredit će se naknadno.

Poredak: Trogir 14 (8 utakmica), Karlovac 12 (7), Buzet 11 (7), Kozala 10 (7), Ribola Kaštela 10 (7), Balić Metličić 10 (8), Metković 9 (7), Senj 6 (7), Zadar 6 (9), Rudar 2 (8), Hrvatski dragovoljac 0 (7), Mornar Crikvenica 0 (8).