Prva liga rukometaša - jug

Rukometaši Kozale doživjeli visoki poraz u Omišu, Riječani posustali u nastavku utakmice

Rukometaši Kozale u Omišu/Foto Facebook RK Kozala

Po mladu ekipu trenera gostiju Tadeja Široke je početkom nastavka teren postajao sve »sklizaviji«

H. DRAGOVOLJAC – KOZALA 36:26

OMIŠ   Utakmica 16. kola Prve lige rukometaša: Hrvatski dragovoljac – Kozala 36:26 (15:13). Dvorana Ribnjak.

HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Glavaš, Topić, Marčić 1, S. Maleničić, Kaštelančić 4, Jakelić 6, Vukasović, Plazibat 7 (5), Zečić, Mikulić 5, Pranjić 5, M. Maleničić 3, Jakelić, Varvodizh, Zebić 5, Jurin.

KOZALA: Sušanj, Baldo 4, Maričić 2, Deželjin 3, Lencović 6, Tadić, Šunjić 7 (3), Devčić, Smokrović 1, Mihelić 1, Đurić, Perić 2, Sančanin, Vučković.

Isključenja: Hrvatski dragovoljac 6, Kozala 8 minuta. Sedmerci: Hrvatski dragovoljac 6 (5), Kozala 4 (3).

Rukometaši Kozale vratili su se praznih ruku i pune mreže s dalmatinskog gostovanja na kojem su većim dijelom prvog poluvremena držali u šahu domaći Hrvatski dragovoljac. Po mladu ekipu trenera gostiju Tadeja Široke je početkom nastavka teren postajao sve »sklizaviji« te su Dragovoljci na koncu druge trećine utakmice već odmicali 20:14.

Poredak: Karlovac 30, Buzet 24, Umag 19, Ardiaei, Zadar 1954, Rovinj 17, Hrvatski dragovoljac, Arena Pula, BM 07, Kozala 12, Opuzen 10, Rudar Adria Oil 8.