Prva liga rukometaša

Rukometaši Kozale doživjeli visoki poraz u Buzetu, posebno raspoloženi bili su bivši igrači Zameta

Gosti su držali priključak tek u prvoj četvrtini utakmice, do kada su na semaforu zabilježena tri izjednačenja, posljednje 4:4, koje je donio Lencović

BUZET – KOZALA 32:21

BUZET  Utakmica 4. kola Prve lige rukometaša – jug: Buzet – Kozala 32:21 (17:10). ŠD Buzet. Suci: Cingesar i Pavlović (Varaždin)

BUZET: Draščić, Šegota 1, Musizza, Jakac, Skukan, Nežić 4, Valković 6, Flego 3, Šegota 5, Kisiček 1, Vratović 1 (1), Rušnjak 6 (2), Bašić 1 (1), Dobša, Tušhev, Karaula 4.

KOZALA: Baldo 4, Klanac, Balas, Lencović 3, Juričević 3, Šunjić 1, Devčić, Tomaš 2, Smokrović 3, Mihelić 1, Sertić, Đurić 2, Saraja 1, Lerner 1, Sančanin.

Isključenja: Buzet 14, Kozala 6 minuta. Sedmerci: Buzet 3 (3), Kozala 0.

Gosti su držali priključak tek u prvoj četvrtini utakmice, do kada su na semaforu zabilježena tri izjednačenja, posljednje 4:4, koje je donio Lencović. Nekadašnji istaknuti igrači Zameta, Raul Valković i Tomislav Karaula, te ostali domaćini, za desetak minuta odmaknuli su na 14:8. Valković je golijadu iz prvog poluvremena zaključio pogotkom za 17:10. Buzet je početkom nastavka servirao seriju od 6:0 pa je odmakao na čak 24:12 i košarkaških “plus 12”.