Prva liga rukometaša - jug

Raul Valković s 11 postignutih pogodaka presudio bivšima u Dinko Lukariću, Kozala prokockala pobjedu

Foto Facebook RK Kozala

Momčad trenera Tadeja Široke je dugo vodila, no ulaskom u završnih dvadesetak minuta presudila je kvaliteta i iskustvo Buzeta

KOZALA – BUZET 28:30

RIJEKA  Utakmica 15. kola Prve lige rukometaša – jug: Kozala – Buzet 28:30 (15:13). Dvorana »D. Lukarić«. Suci: Magić (Varaždin) i Špiranec (Trnovec B.)

KOZALA: Sušanj, Baldo 1, Maričić 4, Deželjin 5, Balas, Lencović 3, Tadić 1, Šunjić 5 (5), Devčić 1, Smokrović 2, Mihelić 6, Đurić, Vučković.

BUZET: Šegota, Musizza, Karaula 4, Jakac 3 (2), Skukan, Nežić 1, Valković 11, Flego 1, Vratović, Kisiček 5, Črna 2, Bašić 3, Draščić, Dobša, Tušhev.

Isključenja: Kozala 6, Buzet 14 minuta. Sedmerci: Kozala 6 (5), Buzet 3 (2).

Mladi rukometaši Kozale su ostali praznih ruku s visoko plasiranima buzetskim gostima. Momčad trenera Tadeja Široke je dugo vodila, no ulaskom u završnih dvadesetak minuta presudila je kvaliteta i iskustvo Buzeta. Raul Valković, svojevremeno i istaknuti igrač Zameta i Kozale, autor je 11 golova u buzetskoj pobjedi.

Ostali rezultati: Rovinj – Umag 26:31, Arena Pula – Zadar 1954 26:22, Karlovac – H. dragovoljac 23:21, BM 07 – Opuzen 24:19. Poredak: Karlovac 28, Buzet 22, Umag i Rovinj 17, Zadar 1954 16, Ardiaei 15, Arena Pula, Kozala i BM 07 12, Hrvatski dragovoljac i Opuzen 10, Rudar Adria Oil 7 bodova.