Druga liga rukometašica

Kiricama uzbudljivi susjedski derbi, Opatijke poražene u Domu sportova

Senkinje poražene u Karlovcu

LOKOMOTIVA II   – LIBURNIJA O. 33:24

ZAGREB Utakmica 11. kola Druge lige rukometašica – zapad: Lokomotiva II – Liburnija – Opatija 33:24 (15:12). Dvorana 2 Doma sportova. Gledatelja 70. Suci: Dragija (Vrbovec) Miler (Dubrava Vrbovečka).

LOKOMOTIVA II: Kraljević, Markulin 6, Marić 9, Fratnik 6 (3), Hrlić 2, Renić 1, Rusan, Nemčić 2, Čičak, Babara 2, Papić, Zrilić 4 (2), Bouček 1, Pudić.

LIBURNIJA-OPATIJA: Jakovašić, Vlaše, Fućak, Hunčak 3, Šegota 6, Pilčić 1 (1), Vivoda 3, Stakorić 1, Jardas, Tipura 2, Vukajlović, Terzić, Sinčić 2, Brusić 7 (4).

Isključenja: Lokomotiva II 8, Liburnija – Opatija 20 minuta. Sedmerci: Lokomotiva II 7 (5), Liburnija – Opatija 5 (5).

Opatijske rukometašice su zbog isključenja na gostovanju kod druge ekipe Lokosica čak trećinu utakmice imale igračicu manje na parketu u utakmici u kojoj su im domaće napunile mrežu. Liburnija – Opatija držala je priključak do 35. minute, kada je Lokomotiva II serijom 3:0 odmaknula na 20:15 najavljujući rasplet.

KARLOVAC   – SENIA 32:24

KARLOVAC Utakmica 11. kola Druge lige rukometašica – zapad: Karlovac – Senia 32:24 (19:9). ŠSD Mladost. Suci: H. Cili (Zagreb) i I. Cili (V. Gorica).

KARLOVAC: Bačić 5, Stepić 2, Peretić 1, Nose 1, Kusanić 10, Vuković 8, Razumić 1, Rajčić, Kučinić, Tuškan, Krznarić, Bekić,Skočibušić, Medved 4, Jurišić, Keča.

SENIA: Lekaj 1, Svast 9 (5), Samardžić 1, Komadina 2, M. Šolić 2 (2), L. Šolić 2, Biondić, Stanić 3, Cvjetičanin 1, Jurčić, Katalinić, Skokandić 3, Kren.

Isključenja: Karlovac 8, Senia 12 minuta. Sedmerci: Karlovac 3 (2), Senia 8 (7).

Susret nije ponudio nikakvih dvojbi oko pobjednica, Karlovac je već do poluvremena odmaknuo na čak 19:9.

MURVICA – OMIŠALJ 23:22

CRIKVENICA  Utakmica 11. kola Druge lige rukometašica – zapad: Murvica – Omišalj 23:22 (14:10). GSD Crikvenica. Suci: Grubor i Katanić (Poreč).

MURVICA: Kutija, Butković 5 (2), Perčić Bahtiri 3, Maja Pešut, Stipčić 1, Matijašić, Skorić 4, Mandekić, V. Tomić, Debelić 3, Marta Pešut, Lončarić 2, Nikolić 4, Runtas 1, Car, A. Tomić.

OMIŠALJ: Prendivoj, Blažić 2, V. Vukelić 1, Jurkota, Kovačević, Cakaj 2, Dorčić 5, Arežina, Mandić, Nikolić, Karabajić 2, Selar 10 (1), N. Vukelić.

Isključenja: Murvica 8, Omišalj 4 minute. Sedmerci: Murvica 4 (3), Omišalj 6 (1).

Kiricama je pripao uzbudljiv derbi susjeda s Bodulkama, koje mogu žaliti, u minimalnom porazu nisu iskoristile pet sedmeraca. Usprkos tome i nepovoljnom rezultatu, nisu se predavale do kraja, nije ih pokolebalo ni to što je Murvica na poluvremenu odmaknula na 14:10, početkom nastavka i na 17:11. Korak po korak Omišalj se primicao, a Karin Karabajić izjednačila je na 19:19 u 44. minuti. U posljednje četiri minute susjede su utrčale izjednačene, a Ivona Skorić svojim je četvrtim golom tri minute prije kraja donijela pobjedu Murvici.

Rezultati: Udarnik – Sloga 39:25, Ivanić – Samobor 31:28, Trešnjevka – Rudar 19:25. Poredak: Rudar 22, Udarnik 18, Lokomotiva II 17, Ivanić 15, Samobor 14, Liburnija – Opatija 12, Murvica 10, Trešnjevka 7, Karlovac 6, Senia 5, Sloga 4, Omišalj 1.