PREMIERSHIP

Ronaldo i Lingard donijeli tri boda Manchester Unitedu protiv West Hama, Noble u 95. minuti promašio penal

Jesse Lingard slavi sa suigračima/Foto: REUTERS

West Ham je imao priliku iz kaznenog udarca u 4. minuti sudačke nadoknade doći do boda, ali De Gea je obranio udarac Nobleu koji je ušao u igru samo da izvede taj jedanaesterac.

LONDON Manchester United slavio je 2:1 protiv West Hama u ludoj utakmici odigranoj u Londonu.

Domaćini su poveli pogotkom Benrahme u 30. minuti, da bi United izjednačio preko nevjerojatnog Cristiana Ronalda u 35. minuti. To je Portugalcu bio čak četvrti pogodak u trećoj utakmici za Manchester United otkad se vratio na Old Trafford.

Pobjednički pogodak za goste postigao je Jesse Lingaard krasnim udarcem u kut u 89. minuti. West Ham je imao priliku iz kaznenog udarca u 4. minuti sudačke nadoknade doći do boda, ali De Gea je obranio udarac Nobleu koji je ušao u igru samo da izvede taj jedanaesterac.

Manchester United je ovom pobjedom skočio na drugo mjesto ljestvice, dok je West Ham ostao na osmom mjestu.