Serie A

Roma uzela tri boda u neatraktivnoj utakmici s Juventusom, Mancini zabio svoj prvi pogodak u sezoni

Jedini pogodak u neatraktivnoj utakmici protkanoj prekidima i naguravanjem postigao je stoper Rome Gianluca Mancini u 53. minuti

RIM Nogometaši Rome skočili su na četvrto mjesto ljestvice talijanskog prvenstva minimalnom 1-0 (0-0) domaćom pobjedom protiv Juventusa u susretu 25. kola.

Jedini pogodak u neatraktivnoj utakmici protkanoj prekidima i naguravanjem postigao je stoper Rome Gianluca Mancini u 53. minuti. Mancini se nerezonski odlučio na udarac s gotovo 25 metara i pogodio donji desni kut Szczesnyjeva gola za svoj prvi pogodak u sezoni.

Roma sada ima 47 bodova, kao i pet Mila, bod više ima treći Lazio, a tri boda više drugi Inter. Ta četiri sastava bore se za tri mjesta koja vode u Ligu prvaka sljedeće sezone jer je naslov prvaka praktički osigurao vodeći Napoli koji ima 65 bodova.