HNL

RIJEKA – GORICA 3:0! Lider s Rujevice nastavio savršeni niz pobjeda!

Foto Sergej Drechsler

Prvo su zabijali Pjaca i Marić, da bi Goda u 89. minuti riješio pitanje pobjednika

RIJEKA Nogometaši Rijeke nastavili su savršeni niz pobjeda. Bijeli su, nakon malo mučenja, u drugom poluvremenu slomili Goričane i s tri pogotka uzeli nova tri boda!

Sopićeva momčad je ponovo na “plus dva” od Dinama.

Foto galerija: Utakmica Rijeka - Gorica Foto: Sergej Drechsler

90+4. minuta KRAJ!

89. minuta GOOOOOL! Bruno Goda šesti put ove sezone zabija za Rijeku! Ovoga puta za tri boda…

80. minuta GOOOOOL! Evo i drugog jokera s klupe. Marić je u gužvi loptu poslao u mrežu, nakon prizemnog udarca Petroviča.

68. minuta GOOOOOL! Pjaca je zabio za vodstvo. Primio je odličnu loptu Pašalića i odmah glavom od travnjaka poentirao za 1:0!

57. minuta Najbolja šansa Rijeke! Goda je ubacio s lijeve strane, a Ivanović je loptu poslao tik iznad grede!

53. minuta Ulaze i Marić te Pjaca, vani su Obregon i Hodža.

46. minuta Krenuo je drugi dio. Ivanović je zamijenio Jankovića.

45+2 minuta Kraj prvoga poluvremena. Teško se sjetiti kada su Bijeli odigrali poluvrijeme bez prave prilike.

40. minuta Rijeka se muči protiv dobro organizirane Gorice. Gosti su pogodili gredu preko Vujnovića, ali iz zaleđa

30. minuta Rijeka vrti loptu oko gostujućeg obrane, ali ne uspijeva stvoriti višak. Gosti se dobro brane.

29. minuta Pašalić je iz slobodnjaka poslao loptu preko živog zida i lijevih rašlji gostujućeg gola.

22. minuta Fruk je opalio s preko 20 metara i poslao loptu kraj gola.

19. minuta Hodža je na dodavanje Petroviča poslao loptu visoko preko gola.

15. minuta Nema golova na Rujevici, Rijeka ima inicijativu, ali bez šansi.

8. minuta Mitrović je probao glavom, Gorica se došla nadigravati.

1. minuta Počela je utakmica na ispunjenoj Rujevici. Prije utakmice održana je minuta šutnje za Luciana Sušnja.

RIJEKA – GORICA 3:0

Stadion Rujevica. Sudac: Mateo Erceg (Benkovac). Strijelci: 1:0 Pjaca (68′), 2:0 Marić (80′), 3:0 Goda (89′).  Žuti kartoni: Fruk (Rijeka), Pršir (Gorica).

RIJEKA: Labrović, Smolčić, Galešić, Radeljić, Goda, Petrovič, Pašalić, Fruk, Hodža, Janković, Obregon.

GORICA: Banić, Krizmanić, Maloča, Leš, Štiglec, Mrzljak, Soldo, Mitrović, Pršir, Rukavina, Vujnović.