Nogomet

Priznanje za Riječanina, Ivica Ivušić proglašen najboljim vratarom turnira u Egiptu

Izbornik Dalić na slatkim je mukama oko toga koju će trojicu vratara voditi u Njemačku

RIJEKA Na društvenim mrežama Hrvatskog nogometnog saveza objavljeno je kako je Riječanin Ivica Ivušić, trenutno vratar ciparskog Pafosa, osvojio nagradu za najboljeg vratara turnira u Egiptu, koji su Vatreni ujedno i osvojili svladavši Egipat u finalu.

Hrvatska je pobijedila Tunis u polufinalu nakon drame jedanaesteraca, a u kojoj je Ivušić obranio tri penala. On i Livaković u toj su utakmici dobili po poluvrijeme, dok su Labrović i Kotarski podijelili minutažu u finalu u kojem je Hrvatska slavila 4:2.

Ovaj je turnir jedna od posljednjih pripremi hrvatske vrste uoči EURO-a ovoga ljeta te je izbornik Dalić na slatkim mukama oko toga koju će trojicu vratara voditi u Njemačku.