Tragičar Ruben Aguilar

Pogledajte nesretni autogol u 114. minuti kojim je Monaco Nike Kovača ostao bez Lige prvaka

Nesretni Ruben Aguilar/Foto: screenshot

Mudrik je pokuša dodati loptu u trku, a ona je pogodila Monacovog kapetana Rubena Aguilara i promijenila smjer te završila u mreži Alexandera Nübela.

RIJEKA Osim Dinama, sinoć je bez Lige prvaka ostao i Monaco hrvatskog trenera Nike Kovača, i to na nevjerojatan način.

Momčad iz Kneževine je u prvoj utakmici za ulazak u Ligi prvaka poražena s minimalnih 1:0 od Šahtara, dok su u uzvratu u Harkivu remizirali u produžecima.

Ben Yedder je do poluvremena zabio dva gola, u 74. minuti Marlos je smanjio na 2:1, a taj rezultat je ostao i nakon 90 minuta. Otišlo se u produžetke, u kojim se odvila prava drama, kada se u 114. minuti dogodio nevjerojatan peh Monacu. Napad Šahtara poveo je Mudrik, koji je krenuo probijati lijevu stranu. Pokušao je dodati u trku, a lopta je pogodila Monacovog kapetana Rubena Aguilara i promijenila smjer te završila u mreži Alexandera Nübela.

Pogodak koji je zapečatio sudbinu Niki Kovaču možete pogledati na ovoj poveznici.

Šahtar je tako izborio Ligu prvaka, a tu im se pridružio i Salzburg koji je s ukupnih 4:2 bio bolji od danskog Brondbyja.