Slavlje Borussije (M)

Ozljede i koronavirus koštale Bayern pobjede, zbog izostanka nekoliko prvotimaca debitirao i 16-godišnji veznjak

Paul Wanner je sa 16 godina i 15 dana postao najmlađi igrač Bayerna koji je zaigrao u Bundesligi ušavši s klupe u drugom poluvremenu

MUENCHEN U prvoj utakmici 18. kola njemačkog nogometnog prvenstva Borussia Moenchengladbach je kao gost svladala vodeći Bayern sa 2-1 (2-1).

Trener Bayerna Julian Nagelsmann za dvoboj nije mogao računati na čak 14 igrača što zbog ozljeda, što zbog zaraze koronavirusom, a među njima je bio i hrvatski reprezentativac Josip Stanišić zbog ozljede mišića, pa je tako Paul Wanner sa 16 godina i 15 dana postao najmlađi igrač tog kluba koji je zaigrao u Bundesligi ušavši s klupe u drugom poluvremenu.

Bayern je ipak poveo golom Lewandowskog (18), no Neuhaus (27) i Lainer (31) su kreirali preokret.

Vodeći Bayern ostao je na 43 boda, devet više od druge Borussije Dortmund, dok je Borussia Moenchengladbach 11. sa 22 boda.