Superliga odbojkaša

Riječki odbojkaši doživjeli očekivani poraz kod Mladosti, ekipa trenera Liverića pružila slab otpor favoritu

Josip Vojak (Rijeka)/Foto Arhiva NL

Mladost je na kraju uz minimalni angažman stigla do uvjerljive pobjede protiv bezvoljnih Riječana

MLADOST – RIJEKA 3:0

ZAGREB Utakmica 10. kola Superlige odbojkaša: Mladost – Rijeka 3:0 (25:22, 25:10, 25:11). Dom odbojke Bojan Stranić. Bez gledatelja. Suci: Muha i Bardić.

MLADOST: Višić, Cvancinger 3, Nikačević 11, Mitrašinović 12, Bakonji 5, Šarčević (L), Đirlić 7, Vaško, Radoš (L), Vranješ 3, Repek, Zeljković 19.

RIJEKA: Vojak 10, Stanić 5, Lešić, Donevski 1, Marković 1, Maglica, Lasić 3, Banko, Dukić 6, Smiljanić (L), Colnar.

Odbojkaši Rijeke otputovali su na noge favoriziranoj Mladosti sa željom da pruže što jači otpor i ostave što bolji dojam. Nitko pritom nije gajio iluzije da se iz Doma odbojke može donijeti pokoji bod. Riječani su prema očekivanjima doživjeli poraz, ali su u konačnici podbacili pruživši neočekivano slab otpor. Preciznije, samo u prvom setu su bili na svojoj uobičajenoj razini ove sezone, a onda u preostala u dva seta zakazali u svim elementima odbojkaške igre, ali i onog elementarnog u sportu – pristupu. Mladost je na kraju uz minimalni angažman stigla do uvjerljive pobjede protiv bezvoljnih Riječana.