Odbojkašice Rijeke poražene u Vukovaru, Drenova “pala” u Zagrebu kod Don Bosca

Odbojkašice Rijeke/Foto Arhiva NL

Riječanke su u sva tri izgubljena seta osvojile istovjetan broj poena - 19

ENNA VUKOVAR – RIJEKA CO 3:0

VUKOVAR Utakmica 5. kola Superlige odbojkašica: Enna Vukovar – HAOK Rijeka CO 3:0 (25:19, 25:19, 25:19). Dvorana osnovne škole D. Tadijanović. Suci: Antonio Pavičić i Ksenija Jurković.

ENNA VUKOVAR: Karatović, Pejaković, Ćirić, Kelava, Vučković, Brocić, Majer, Dugandžić (L), Đerić, Macura, Savić (L), Orlić.

RIJEKA CO: Bakarčić, Denona (L), Sulić, Volarić (L), Štiglić, Kesten, Žarković, Gerdević, Juričić, Popić, Koraca, Aničić.

Odbojkašice Rijeke CO poražene su na gostovanju u Vukovaru od istoimenog domaćina 0:3, triput izgubivši set istovjetnim rezultatom od 19:25. Domaćim odbojkašicama trebalo su točno 62 minute čiste igre za treću ligašku pobjedu i isto tako treći poraz Riječanki.

DON BOSCO – DRENOVA 3:0

ZAGREB  Utakmica 3. kola Prve lige odbojkašica: Don Bosco – Drenova 3:0 (25:13, 25:22, 25:10). Dvorana Bartol Kašić. Suci: Ptiček i Šulc.

DON BOSCO: Barišić, E. Čuček (L), Borbaš, Šaravanja, Poljičak, Gašpić, Brezan, Šutalo, Ćaćić, Krmpotić, Obuljen, Toplek (L), Gašparović.

DRENOVA: Stankovsky, Petrović, Šahinović, Barać, Lukašić, Matijević, Lukežić, Sabalić. S. Bušljeta (L), N. Bušljeta, Vunderlih (L), Božić, Balićevac, Repka.