Superliga odbojkašica

Odbojkašice Rijeke doživjele i drugi poraz na otvaranju sezone, Dinamo odnio bodove s Trsata

Denis Frančišković

Anja Žarković i Nikolina Fabris u riječkom bloku/Foto D. ŠKOMRLJ

Riječanke su malo napredovale u odnosu na domaći poraz od Osječanki

RIJEKA Utakmica 2. kola Superlige odbojkašica: Rijeka CO – Dinamo 0:3 (20:25, 24:26, 18:25). Dvorana mladosti. Bez gledatelja. Suci: Ivković i Jukić. Delegat: Stipaničev.

RIJEKA CO: Gerdević, Sulić, Volarić (L), Štiglić, Kesten, Žarković, Denona (L), Devčić, Popić, Koraca, Juričić, Fabris, Aničić.

DINAMO: Grgić (L), Marić (L), Pavlaković, Deak, Tomić, Kezerić, Pišmaht, Fatorić, Mišak, Grlić, Grabić, Petrović, Nikačević, Jularić.

Foto galerija: Superliga odbojkašica i poraz Riječanki od igračica Dinama Foto: Damir Škomrlj

Odbojkašice Rijeke CO doživjele su i drugi poraz na otvaranju nove sezone Superlige. U unaprijed odigranoj utakmici drugoga kola Riječanke su malo napredovale u odnosu na domaći poraz od Osječanki.

Domaće su najbolje odigrale drugi set kad su vodile 10:4, a potom i 18:13, nakon čega su gošće serijom 1-6 nakon promašaja Štiglić poravnale omjer na 19:19. U završnici je bilo i 24:23 za sastav Igora Lovrinova, nakon čega je uslijedio preokret koji je asom zaključila Tomić.

U trećem setu domaće su držale priključak do 15:16, nakon čega su uslijedila tri vezana poena nezaustavljivije Jularić i dva Deak uz jednu neforsiranu pogrešku za nedostižnih 15:22.