Prva liga odbojkašica

Odbojkašice Drenove povele 2:0 pa u petom setu ispustile prvu pobjedu ove sezone

Sjajna Andreja Šahinović (26 poena) ostala je u ključnim trenucima usamljena u napadu

RIJEKA Utakmica 3. kola Prve lige odbojkašica: Drenova – Don Bosco 2:3 (25:23, 27:25, 23:25, 15:25, 6:15). Dvorana mladosti. Gledatelja: 60. Suci: Mihael Bišćan i Edi Grgorinić.

DRENOVA: Vekić, Sluga 6, Denona 1, Lukežić. N. Bušljeta, Devčić (L), Juričić 1, Bradić, Barać 3, Ivić 12, S. Bušljeta (L), Kesten 10, Stankovsky 6, Šahinović 26.

DON BOSCO: Poljičak 7, A. Barišić, Šaravanja 10, Bogati Pantelić 2, Šilić 13, Vuk 6, Čuček (L), Gašpić 9, Brezan, Ševerdija 1, Obuljen 13, Toplek (L), Borbaš.

Odbojkašice Drenove imale su 2:0 u setovima i vodstvo od nekoliko poena razlike do same završnice trećeg seta. Činilo se da će to biti rutinska i glatka pobjeda riječkih odbojkašica – prva u prvom domaćem nastupu ove sezone. Međutim, uporne gošće su se razigrale u četvrtom setu, u domaće redove uvukla se nesigurnost.

Sjajna Andreja Šahinović ostala je usamljena u napadu i susret je skrenuo u peti set. Gošće su u ključnim trenucima pokazale više mirnoće i koncetracije, a Riječanke su se na kraju morale utješiti s osvojenim bodom. Drugim ove sezone osvojenim nakon poraza u pet setova.