Prva liga odbojkašica

Drenova poražena u Sinju, riječke odbojkašice prvi put ove sezone ostale bez osvojenog seta

Sinjankama je pak ovo prva pobjeda

SINJ  Utakmica 8. kola Prve lige odbojkašica: Sinj – Drenova 3:0 (25:18, 25:21, 25:23).  Dvorana: SD Ivica Glavan – Ićo. Suci:  Perajica i Sladić.

SINJ: Čovo, Matić, B. Kojić, Vučković, Jukić-Bračulj, H. Bračulj (L), Samardžić, Marić (L), Jenjić, Vitić, Babić, T. Kojić, Malbaša.

DRENOVA: Ivić, Sluga, Šahinović, Barać, Devčić (L), Juričić, Stankovsky, Vekić, Božić, Lukežić, Karbić, Baličevac.

Riječanke su prvi put ove sezone doživjele poraz bez osvojenog seta. Sinjankama je s druge strane ovo prva pobjeda,

Ostali rezultati 8. kola: Zadar – Don Bosco 1:3, Nebo – N. Gradiška ned. 19., Osijek II – Umag 3:1, Kitro Varaždin – Mladost II čet. 18. Poredak: Don Bosco 17, Nebo 15, Olimpik 11, Osijek II 10, Mladost II 10, Varaždin 8, Zadar 8, Drenova 7, Umag 5, Sinj 4, Nova Gradiška 1.