Superliga odbojkaša

Odbojkaši Rijeke za tek nešto više od sat vremena igre u Zadru ostvarili sedmu pobjedu ove sezone

Luka Lasić/Foto V. KARUZA

Ukoliko Riječani u posljednjem kolu na domaćem parketu svladaju Rovinj zaključit će sezone u zlatnoj sredini superligaškog poretka

Zadar – Rijeka 0:3

ZADAR  Utakmica 21. kola Superlige odbojkaša: Zadar – Rijeka 0:3 (18:25, 20:25, 17:25). ŠD Krešimir Čosić. Gledatelja: 50. Suci: Jukić i Ivković.

ZADAR: Šango, Škarpa, Marčina, Nekić, Šoše, Zelić (L), Pernjak, Marković, Mičić (L), Maruna, Buljat, Jurlin.

RIJEKA: Dukić, Lasić, Mičetić, Babić, Banko (L), Đulović, Gerometta, Banović, Žeželić, Smiljanić.

Puno više trebalo je odbojkašima Rijeke da doputuju na svoje posljednje ovosezonsko gostovanje nego da dođu do sedme  prvenstvene pobjede.

Točno 64 minute čiste igre trebalo je Riječanima da bez većih problema osvoje tri seta i otvore mogućnost da domaćom pobjedom nad Rovinjom u posljednjem kolu zaključe sezonu u zlatnoj sredini superligaškog poretka.