Superliga odbojkaša

Odbojkaši Rijeke upisali očekivani poraz od lidera prvenstva pruživši solidan otpor u dva seta

Odbojkaši Rijeke s trenerom Liverićem/Foto Arhiva NL

U prvom setu previše bojažljivi i impresionirani Riječani pokazali u iduća dva seta da se uz malo hrabriji i požrtvovniji pristup može i protiv najboljih

RIJEKA Utakmica 16. kola Superlige odbojkaša: Rijeka – Mursa 0:3 (9:25, 19:25, 19:25). Dvorana mladosti. Bez gledatelja. Suci: Ivković i Perajica.

RIJEKA: Stanić, Lešić (L), Donevski, Marković, Lasić, Banović, Mičetić, Colnar, Smiljanić (L), Maglica, Čargonja, Banko, Lavić, Žeželić.

MURSA: Iliev, J. Šućur, K. Šućur, Marinović (L), Nedić, Stanković, Bogdanović, Kraljević (L), Prlić, Ivančić, Gubić, Majer.

Lider je prema očekivanjima rutinski odradio gostovanje na Trsatu. U prvom setu previše bojažljivi i impresionirani Riječani pokazali u iduća dva seta da se uz malo hrabriji i požrtvovniji pristup može i protiv najboljih. Dovoljno za popravljanje dojma i barem malu količinu samopouzdanja uoči nastavka sezone u kojoj je glavni cilj promocija i sazrijevanje mladih igrača.