Superliga odbojkaša

Odbojkaši Rijeke nakon gotovo dva sata igre i pet setova doživjeli poraz u Slavonskom Brodu

Sandro Dukić/Foto V. KARUZA

Riječani su prokockali vodstvo od 11:6 u posljednjem setu

Marsonia – Rijeka 3:2

SLAVONSKI BROD  Utakmica 19. kola Superlige odbojkaša: Marsonia – Rijeka 3:2 (21:25, 25:20, 25:18, 17:25, 15:12). SD Vijuš. Gledatelja: 100. Suci  Ramić i Pišćak.

MARSONIA: Kovačević, M. Grgić, A. Grgić, Pejanović, Šokčević, Lopatić, Budim, Gudelj (L), Karačić,  Barišić, Begić.

RIJEKA: Žeželić, Čargonja, Babić, Maglica, Dukić, Smiljanić (L), Gerometta, Đulović, Lasić, Banko (L), Banović, Mičetić.

Riječani nakon dva sata igre ipak nisu uspjeli povezati dvije gostujuće pobjede i treći put ove sezone dobiti utakmicu nakon pet setova. Imali su sve u svojim rukama, ali prokockali su vodstvo od 11:6 u posljednjem setu. Do kraja seta i meča osvojili su tek jedan poen…