S odbojkaških terena

Odbojkaši Rijeke izgubili dobivenu utakmicu u Varaždinu, novi poraz odbojkašica Drenove

Josip Vojak (Rijeka)/Foto Arhiva NL

Ovo je četvrta utakmica ove sezone koju su Riječani odveli u peti set, doma su dobili Kaštelu i Sisak, vani izgubili od Centrometala i Varaždina

Kitro Varaždin – Rijeka 3:2

VARAŽDIN  Utakmica 9. kola Superlige odbojkaša: Kitro Varaždin – Rijeka 3:2 (25:17, 17:25, 21:25, 25:19, 17:15). Gradska dvorana. Suci: Bardić i Muha.

KITRO VARAŽDIN: Brčić, Delić, Somođi, Čilaš, Nevžala (L), Jošić, Goričanec, Kolarec, Ivić (L), Mišlov, Brandić, Stanić, Silić.

RIJEKA: Marković, Stanić, Vojak, Dukić, Colnar, Smiljanić (L), Čargonja, Donevski, Maglica, Lasić, Banko (L).

Riječani su u petom setu imali 10:6 i 12:10, no na kraju su se doveli u situaciju da moraju spašavati “živu glavu”. Vojak je osujetio dvije meč lopte Varaždinaca, treća je od riječkoga bloka otišla u antenu. Momčad s Trsata praktički je izgubila dobivenu utakmicu, osvojeni bod ostaje utjeha za dva i pol dobro odigrana seta. Ovo je četvrta utakmica ove sezone koju su Riječani odveli u peti set, doma su dobili Kaštelu i Sisak, vani izgubili od Centrometala i Varaždina. Nešto je sigurno i do iskustva…

Drenova – Umag 0:3

RIJEKA Utakmica 6. kola Prve lige odbojkašica: Drenova – Umag 0:3 (17:25, 14:25, 13:25). Dvorana Dinko Lukarić. Suci: Mujakić i Mikuličić.

DRENOVA: Petrović, Lukežić, N. Bušljeta, Balićevac (L), Božić, Vunderlih, Lukašić, S. Bušljeta (L), Barać, Šahinović, Voloder, Sabalić.

UMAG: Banko, Stikić, Buvinić, Zovko, Radešić, Gaber (L), M. Celić, Otočan, Čikeš, Šustereiter, Krasti, E. Celić. Brozić (L), Bartošić.