ATP Beč

Novak Đoković svladao Bornu Ćorića u 2. kolu turnira u Beču nakon nešto više od dva sata igre

Borna Ćorić/Foto REUTERS

Ovo je bio njihov četvrti međusobni ogled i četvrta pobjeda srpskog tenisača

BEČ Najbolji hrvatski tenisač Borna Ćorić zaustavljen je u srijedu u drugom kolu teniskog ATP turnira u Beču, bolji je od njega nakon dva sata i devet minuta igre i 7-6(11), 6-4 bio prvi tenisač svijeta Novak Đokovića.

U prvom setu koji je trajao sat i 17 minuta ni jedan igrač nije izgubio svoj servis, Ćorić je servirao šest aseva i imao je tri puta priliku uzeti servis Đokoviću, ali nije uspio. Set je otišao u tiebreak u kojem je Đoković ipak bio bolji.

U drugom setu, Đoković uzima servis Ćoriću za vodstvo 3-1. U nastavku, Đoković ima još četiri prilike za break, ali Ćorić se brani, no na kraju srpski tenisač opet uzima servis za 6-4 i za pobjedu.

Ćorić je u meču servirao devet aseva, a Đoković jčetiir. Obojica su napravila po jednu dvostruku pogrešku, a na kraju je Ćorić ukupno osvojio 73 od 153 poena, dok je Đoković osvojio 80.

Ovo je bio njihov četvrti međusobni ogled i četvrta pobjeda srpskog tenisača.