Međunarodni turnir

Mila Prpić osvojila četiri medalje na turniru u Ploiestiju, gimnastičarka Vite zlatna na gredi i u višeboju

Ivana Vaupotić

Mila Prpić/Foto A. KRIŽANEC

RIJEKA Mila Prpić, gimnastičarka Vite, osvojila je četiri medalje na međunarodnom turniru Rising Stars u rumunjskom Ploiestiju. Zlato je osvojila u višeboju (49.550 bodova), najbolja je bila i na gredi (12.600), dok je broncu osvojila na tlu (12.200) i dvovisinskim ručama (11.700), na kojima je zlato osvojila njezina klupska kolegica Sofia Mešter (12.200). Mila Prpić zauzela je i četvrto mjesto na preskoku (12.440).

Hrvatsku juniorsku reprezentaciju, koja je natjecanje završila na četvrtome mjestu, uz Riječanke Milu Prpić i Sofiju Mešter činila je i Mia Gašparin iz Dubrave, koja je bila šesta na preskoku (12.075).