PH u atletici

Klara Barnjak postala seniorska dvoranska prvakinja u skoku u dalj, atletičarka Kvarnera osvojila jedino klupsko odličje

Ivana Vaupotić

Klara Barnjak

Atletičarka Kvarnera zlato je osvojila skokom iz prve serije od 6,12 metara

RIJEKA  Klara Barnjak osvojila je titulu seniorske dvoranske prvakinje Hrvatske u skoku udalj na državnom prvenstvu, domaćin kojega je bio Zagreb. Atletičarka Kvarnera zlato je osvojila skokom iz prve serije od 6,12 metara. Jedino je to odličje Kvarnera na natjecanju na kojem je Ivana Lončarek (Agram), uz Filipa Mihaljevića zasad jedina putnica na Svjetsko dvoransko prvenstvo prvenstvo, što će se od 18. do 20. ožujka održati u Beogradu, pobijedila u utrci na 60 metara prepone trčavši 8.28 sekundi, što je 14 stotinki sporije od njezinog najboljeg ovosezonskog rezultata, koji je istrčala na mitingu Rijeka 2022.