PH u atletici

Ivan Vuletić osvojio juniorsko srebro na utrci na 10.000 metara na prvenstvu Hrvatske u Zagrebu

Ivana Vaupotić

Ivan Vuletić

Atletičar Kvarnera ciljem prošao drugi iza Florijana Rožića (Moslavina)

RIJEKA Ivan Vuletić, atletičar Kvarnera, osvojio je juniorsko srebro u utrci na 10.000 metara na prvenstvu Hrvatske, domaćin kojega je bio Zagreb. Vuletić je ciljem prošao za 34:18,8 minuta, titulu je osvojio Florijan Rožić (Moslavina, 33:34,2).

Dino Bošnjak (Velika Gorica) pobijedio je u utrci seniora (30:20,7), u kojoj je Riječanin Filip Cvijetić zauzeo 13. mjesto (35:34,9), dok je naslov državne prvakinje osvojila hrvatska rekorderka Bojana Bjeljac (33:55,2).

Lorena Bartaković slavila je u konkurenciji juniorki istrčavši pritom mlađejuniorski državni rekord (36:47,1), dok je atletičarka Kvarnera Jana Jovanović bila šesta (43:56,0).