Biciklizam

Fran Miholjević osvojio 12. mjesto na 50. izdanju utrke GP Capodarco, zaostao je dvije minute za pobjednikom

Valentina Prokić

Fran Miholjević

RIJEKA  Riječki biciklist Fran Miholjević u dresu Cycling Team Friuli ASD završio je na 12. mjestu na 50. izdanju utrke GP Capodarco u Italiji. Pobjednik jednodnevne 180 kilometara duge utrke je Nicolo Buratti, također član Cycling Teama Friuli ASD, koji je dionicu prošao za četiri sata, 15 minuta i 29 sekundi. Miholjević je za pobjednikom zaostao dvije minute i 11 sekundi. Utrku su završila 83 biciklista.

Riječki biciklist je prošlog tjedna potpisao svoj prvi ugovor s World Tour momčadi Bahrain Victorious, no njihov dres će obući tek za Cro Race krajem rujna. Do tad će nositi dres talijanske momčadi.