Druga NL

Opatijci prekinuli niz od pet poraza, na Kantridi je padala kiša golova

Foto S. DRECHSLER

RIJEKA Utakmica 29. kola Supersport Druge NL: Opatija – Međimurje 5:3 (4:2). Stadion Kantrida. Gledatelja: 300. Sudac: Filip Meglić (Krapinske Toplice). Strijelci: 0:1 Benko (8′), 1:1 Junuzović (9′), 2:1 Grbac (20′), 2:2 Vršić (31′), 3:2 Bogolin (41′), 4:2 Junuzović (44′), 4:3 Bujan (74′ – 11 m.), 5:3 Kordić- Kružić (85′).

OPATIJA: Prskalo 6, Pozderac 6, Jugović 6 (od 46′ Kordić-Gružić 6,5), Gavrić 6 (od 86′ Lazić -), Glibo 6 (od 46′ Johnson 6,5), Junuzović 8, Kašiković 7 (od 64′ Furijan -), Bogolin 7 (od 64′ Glavaš -), Grbac 7, Grujević 6,5, Llagumdžija 6,5.

MEĐIMURJE: Kanižaj 5,5, Cerovčec 5,5, Težački 5,5, Bujan 6, Benko 6 (od 58′ Kraja 6), Turk 6, Fotak 5,5, Ratajec 5,5, Vršić 6, Štajerec 6, Popović 5,5.

Na Kantridi je padala kiša golova iz vedra neba kojom su Opatijci i Međimurci osvježavali one koji su umjesto sunčanja i kupanja na plaži izabrali hladovinu starog riječkog stadiona.

Radovali su joj se domaćini koji su napunivši mrežu Međimurja na oproštaju od domaćih utakmica pobjedom prekinuli niz od pet poraza.

Na vodstvo gostiju stigao je dvostruki odgovor, onaj Junuzovića pa Grpca, do odmora je bilo čak 4:2, uz neobičan gol Vršića za 2:2 u 31. minuti kada je htio centrirati, no putanja je iznenadila i vratara Prskala i strijelca. Opatija je kontrolirala situaciju i u nastavku, na gol iz jedanaesterca gostiju za 4:3 ubrzo je odgovorio Kordić-Gružić i zaključio golijadu.