Superliga

Odbojkašice Rijeke jedva svladale gošće iz Pule, Štiglić i Koraca ponovo odigrale ključnu ulogu

Luka Medak

Foto V. KARUZA

Iako su bile favoritkinje na papiru, veći dio meča to nisu pokazale i utakmica je odlučena tek u petom setu

RIJEKA Susret 5. kola Superlige odbojkašica: Rijeka – Veli vrh 3:2 (25:23, 17:25, 17:25, 25:13, 15:9). Dvorana mladosti. Suci: Ramić i Jurković.

RIJEKA: Volarić (L), Štiglić 22, Fabulić (L), Žarković 6, Barać, Trcol 10, Popić, Koraca 20, Brkičić 4, Mioč 5, Fabris 8, Pavačić, Aničić, Francetić.

VELI VRH: Šipušić Pavić, Ćosić 13, Miletić, Stošić (L), Rakić 6, Ćaćić 8, Kalister 9, Žgrablić, Šverko 12, Ćorić 15.

Odbojkašice Rijeke upisale su i četvrtu pobjedu ove sezone. Iako su bile favoritkinje na papiru, veći dio meča to nisu pokazale i utakmica je odlučena tek u petom setu. Štiglić i Koraca prenijele su svoju dobru igru iz prethodnog seta te imale ključnu ulogu u mini-nizu 5:1 pri rezultatu 8:7, koji im je naposljetku donio slavlje.