SERIE A

Nogometaši Lazija u zadnji čas izvukli tri boda protiv fenjeraša Crotonea

Sergej Milinković Savić/Foto REUTERS

Lazio je tako došao do važna tri boda u borbi za plasman u Ligu prvaka, dok je Crotone zakovan za dno ljestvice sa samo 15 bodova.

RIM U 27. kolu talijanske Serije A Lazio je ugostio posljednjeplasirani Crotone i slavio 3:2.

Lazio je dva puta vodio i gosti su oba puta imali odgovor. Domaća momčad je dobro krenula, u 14. minuti je Sergej Milinković-Savić zabio gol za 1:0, ali gosti su nastavili napadati i jednu od šansi iskoristili u 29. minuti, kada je Simy sjajno pogodio za 1:1.

Ipak, domaći je sastav na odmor otišao s vodstvom od 2:1 nakon što je Luis Alberto u 39. minuti  an asistenciju Cira Immobilea zabio za novu prednost.

U nastavku su se šanse redale na obje strane. U 50. minuti Crotone je izjednačio, strijelac je ponovno bio Simy, ovaj put s bijele točke.

Na kraju je Lazio uspio izvući sva tri boda. Igrala se 84. minuta kada je Felipe Caicedo zabio gol za konačnih 3:2