Divlji zapad u Podravini

ZAŠTITARI SPAŠAVALI SUCA Fran Jović prijavio direktora S. Belupa zbog pokušaja fizičkog napada

Fran Jović u Koprivnici je pokazao dva crvena kartona i dosudio jedan penal/Foto PIXSELL

»Po završetku utakmice, gospodin Zvonimir Šimunović dočekao me je u tunelu igrališta te se pokušao samnom fizički obračunati, u čemu su ga spriječili zaštitari. Nakon toga, isti mi je prijetio riječima: J.... ću ti ja mater, p.... ti materina. To je ponovio u više navrata.«, naveo je sudac Jović u službenom zapisniku utakmice

KOPRIVNICA Nogometaši Hajduka pobijedili su Slaven Belupo 2:1, a utakmica je osim uzbudljiva dva poluvremena po svemu sudeći imala i svoje treće poluvrijeme.

Naime, po završetku utakmice sudac Fran Jović prijavio je pokušaj fizičkog napada. To, uostalom, piše i u službenom zapisniku utakmice:

»Po završetku utakmice, gospodin Zvonimir Šimunović dočekao me je u tunelu igrališta te se pokušao samnom fizički obračunati, u čemu su ga spriječili zaštitari. Nakon toga, isti mi je prijetio riječima: J…. ću ti ja mater, p…. ti materina. To je ponovio u više navrata.«