Englesko prvenstvo

Wolverhampton slavio kod Leedsa, Raul Jimenez postigao jedini pogodak

Conor Coady i Willy Boly (Wolverhampton)/Foto REUTERS

Slaven Bilić još čeka prvu pobjedu u Premiershipu

LONDON  U zadnjem dvoboju 5. kola Engleske lige Wolverhampton je slavio kod Leedsa s 1-0.

Wolvesi su do pobjede došli golom Raula Jiméneza u 70. minuti kada je njegov udarac odbio veznjak Leeds Uniteda Kalvin Phillips, a lopta prevarila vratara.

Wolves su šesti s 9 bodova, a Leeds 10. sa sedam.

Ranije su WBA i Burnley su odigrali 0-0, pa bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić još čeka prvu pobjedu u Premiershipu. Dvoboj dvije najlošije ekipe na ljestvici donio je dominaciju WBA, koji je promašio pregršt prilika, a prvu već u 3. minuti nije uspio realizirati Filip Krovinović, koji je zamijenjen u 65. minuti. To je bila i prva utakmica ove sezone koja je u engleskom prvenstvu završena bez golova. WBA je ostvario tek drugi bod, a Burnley svoj prvi bod iz četiri utakmice. Obje momčadi su začelje prepustili Sheffieldu i Fulhamu, koji imaju po jedan osvojeni bod.