Bivši igrači Rijeke

Vizinger i Dangubić potvrdili pobjedu Celja za drugo pretkolo Lige prvaka

Foto Instagram

Vizinger u 89. i Dangubić u 95. minuti pogodili su za konačnu pobjedu Celja, koju je golom otvorio Luka Kerin u 43. minuti

UJPEST Bivši igrači Rijeke Dario Vizinger i Filip Dangubić odveli su Celje u drugo pretkolo Lige prvaka.

Slovenci su rezultatom 3:0 bili bolji od irskog Dundalka, a posljednja dva udarca Ircima su zadali u posljednjim minutama. Vizinger u 89. i Dangubić u 95. minuti pogodili su za konačnu pobjedu Celja, koju je golom otvorio Luka Kerin u 43. minuti.

Dangubić je na teren ušao tek dvije minute prije nego što je i zabio gol, zamijenio je upravo Vizingera.

Utakmica se igrala bez publike i to u Mađarskoj na neutralnom terenu jer bi Irci imali problema s povratkom iz Slovenije s obzirom da naši susjedi nisu na zelenoj listi Irske. U drugom će pretkolu Lige prvaka već za šest dana Celje igrati protiv norveškog Moldea.