Pacerski gol

VIDEO Pogledajte kakav pogodak je bivši vratar Hajduka i Lokomotive primio u porazu na Anfieldu

Ivo Grbić/Foto REUTERS

Liverpool je na kraju svladao Grbićev Sheffield United s 3:1 i vratio se na vrh ljestvice

RIJEKA Ivo Grbić, vratar Sheffield Uniteda, neće po dobrome pamtiti gostovanje na Anfileldu. Bivši vratar Hajduka i Lokomotive grubo je pogriješio u 17. minuti i izravno utjecao na vodstvo Redsa.

Grbić je predugo čekao kada su mu igrači vratili loptu na vrh šesnaesterca i dozvolio Darwinu Nunezu koji je ušao u pritisak da mu blokira udarac. Grbić je u pokušaju ispucavanja lopte napucao suparničkog igrača, a lopta se odbila u mrežu….

Pogodak kojega je Grbić primio možete pogledati OVDJE.

Inače,  Liverpool je na kraju dobio posljednju momčad na ljestvici 3:1 i vratio se na prvo mjesto. Gosti su poravnali autogolom Bradleyja u 58. minuti, a pobjedu Redsima donijeli su Mac Allister u 76. i Gapko u 90. minuti.